Чемпіонки України зупинилися за крок від фіналу

Галичанка програла Гран-Канарії у матчі-відповіді 1/2 фіналу і вилетіла з Єврокубка (відео) - Гандбол

Галичанка. Фото - hcgalychanka.com.ua

Львівська Галичанка на виїзді програла іспанській Гран-Канарії у матчі-відповіді 1/2 фіналу гандбольного Єврокубка.

Гран-Канарія виграла перший тайм з перевагою у три м’ячі – 18:15. Після перерви іспанська команда пішла у відрив і здобула впевнену перемогу – 34:27.

Перший поєдинок протистояння завершився мінімальною перемогою Галичанки – 20:19. Таким чином, за сумою двох зустрічей Гран-Канарія вийшла до фіналу Єврокубка, де зіграє з Малагою.

В рамках поточного розіграшу Єврокубка Галичанка пройшла чеський Годонін, словацьку Ювенту, італійський Бріксен та представника Фарерських островів H71.