Галичанка зробила камбек в матчі-відповіді з Гуардесом, але вилетіла з Європейського кубка

Львівська команда не зуміла пробитися в півфінал єврокубка

Галичанка. Фото - hcgalychanka.com.ua

Львівська Галичанка на виїзді зіграла внічию з іспанським Атлетіко Гуардес в матчі-відповіді 1/4 фіналу Європейського кубка з гандболу.

Гуардес виграв перший тайм з перевагою в шість м’ячів – 13:7. Після перерви українські гандболістки зробили камбек і звели поєдинок до нічиєї – 24:24.

У першому матчі протистояння у Львові Галичанка поступилася Гуардесу з рахунком 16:24. Таким чином, українська команда припинила виступ в єврокубку.