Мотор на останніх хвилинах матчу втратив перемогу над Ольборгом в Лізі чемпіонів

Прикра поразка української команди

facebook.com/handball.club.motor

Мотор в Запоріжжі програв датському Ольборгу в матчі групового раунду гандбольної Ліги чемпіонів.

У першій половині зустрічі Мотор поступався суперникові три м’ячі, але зумів відігратися і пішов на перерву з мінімальною перевагою – 15:14.

Після перерви запорізька команда зробила ривок і повела 21:15, проте утримати переможний рахунок Мотор не зміг. Ближче до кінця поєдинку Ольборг відігрався, а на останніх хвилинах данці вирвали перемогу в матчі – 29:27.

Мотор поступився в третьому матчі Ліги чемпіонів поспіль. Українська команда опустилася на четверте місце групи B.

Наступний матч у Лізі чемпіонів Мотор проведе 3 березня на виїзді проти Барселони.