favbet

Мотор на виїзді переміг хорватський Нексе в SEHA-Лізі

Українська команда впевнено очолює групу B

Нексе - Мотор. Фото - seha-liga.com

Мотор на виїзді переміг Нексе з Хорватії в матчі 3-го туру групового етапу SEHA-Ліги.

По ходу першого тайму українська команда поступалася з різницею в п’ять м’ячів, але до перерви зуміла скоротити відставання – 15:17. Другу половину зустрічі Мотор провів краще і добув впевнену перемогу – 35:28.

Це третя перемога Мотора в рамках групового етапу SEHA-Ліги. Українська команда йде без поразок і очолює квартет B.

Наступний матч в SEHA-Лізі Мотор проведе 20 березня проти північномакедонського Вардара 1961.

Нагадаємо, що Мотор посів п’яте місце в групі B Ліги чемпіонів і вийшов у плей-офф турніру, де зіграє проти Мєшков Брест з Білорусі.