Мотор претендує на wild card в Лігу чемпіонів як і інші 13 клубів

Серед них оберуть шість

handball.motorsich.com

Європейська федерація гандболу (EHF) на офіційному сайті підтвердила, що дев’ять клубів-чемпіонів найсильніших асоціацій Європи отримали пряму путівку в фінальну частину турніру.

Ще один клуб – срібний призер Бундесліги Фленсбург-Хандевітт – пройшов до фінальної частини як представник Німеччини, першого номера в рейтингу посіву європейських чемпіонатів.

Порту (Португалія)

Ще 14 клубів, поряд із запорізьким Мотором, претендують на wild card в Лігу чемпіонів.

17 червня група EHF оцінить всі 14 клубів за низкою критеріїв (зал, відвідуваність, успіхи в турнірах EHF минулих сезонів) і представить свої рекомендації виконавчому комітету організації.

Мотор (Україна)

Остаточний список всіх учасників Ліги чемпіонів оголосять 19 червня. Жеребкування групового раунду проведуть 1 липня у Відні.

Нагадаємо, в сезоні 2019/20 запорізький клуб зайняв останнє місце в своїй групі Ліги чемпіонів. У 14 матчах групового раунду чемпіон України здобув одну перемогу і двічі зіграв внічию.