favbet
favbet

Мотор програв Барселоні в заключному турі групового раунду гандбольної Ліги чемпіонів

Українська команда посіла п'яте місце в групі B і вийшла в плей-офф

facebook.com/handball.club.motor

Мотор на виїзді програв Барселоні в матчі групового раунду гандбольної Ліги чемпіонів.

Українська команда вдало розпочала зустріч і повела в рахунку 8:5. Однак розвинути успіх Мотору не вдалося. Барселона відігралася і пішла на перерву з перевагою в п’ять м’ячів – 23:18.

Після перерви каталонці впевнено довели поєдинок до підсумкової перемоги – 42:34. Барселона стала першою командою в історії Ліги чемпіонів, яка виграла всі 14 матчів групового раунду в одному сезоні.

Це сьома поразка Мотора в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів. Українська команда посіла п’яте місце в групі B і вийшла в плей-офф турніру.

Наступний матч Мотор проведе 6 березня на виїзді проти хорватського Нексе в SEHA-лізі.