Українки опустилися на останнє місце в групі

Україна програла Франції в кваліфікації жіночого чемпіонату Європи-2022 з гандболу - Гандбол

Женская сборная Украины по гандболу. Фото - facebook.com/uhfukraine

Жіноча збірна України з гандболу програла Франції в рамках кваліфікації чемпіонату Європи-2022.

Франція виграла перший тайм з перевагою у три м’ячі – 9:6. Після перерви чемпіонки Олімпіади-2020 довели рахунок до розгромного – 27:18.

Після чотирьох зіграних матчів Україна з двома очками в активі посідає останнє місце в групі 4. На Євро-2022 виходять дві найкращі команди із квартету.

В рамках кваліфікації Україні залишилося провести два поєдинки проти Чехії. Дати матчів поки невідомі.

Фінальний турнір чемпіонату Європи у листопаді приймуть Словенія, Північна Македонія та Чорногорія. Чинні чемпіонки континенту – збірна Норвегії.