Збірна України вдома програла Чехії у відборі на гандбольний Євро-2022

Синьо-жовті опустилися на третє місце у відбірковій групі

Фото-facebook.com/uhfukraine

Збірна України з гандболу в Запоріжжі програла Чехії в матчі групового етапу відбору на чемпіонат Європи-2022.

Українці невдало провели перший тайм, поступившись з різницею в чотири м’ячі – 12:16. Після перерви синьо-жовті були близькі до камбека, але в кінцівці зустрічі чехам вдалося утримати переможний рахунок. Як підсумок, прикра поразка України – 26:28.

Після сьогоднішньої поразки Україна опустилася на третє місце у відбірковій групі. Чехія піднялася на другу позицію.

На чемпіонат Європи-2022 вийдуть по дві кращі збірні з кожної групи, а також чотири найкращі збірні, які посіли треті місця.

Заключний матч відбору на Євро-2022 Україна проведе на виїзді проти Чехії. Поєдинок відбудеться 2 травня.