Жіноча збірна України з гандболу прикро поступилася Франції у відборі на Євро-2022

Синьо-жовті нав'язали боротьбу чемпіонкам Олімпіади-2020
Гандбол Украина

handball.net.ua

Жіноча збірна України з гандболу провела другий матч у відборі на чемпіонат Європи-2022. У Сумах синьо-жовті прикро поступилися Франції.

У першому таймі Франція вела в рахунку з перевагою в чотири м’ячі, але перед перервою українські гандболістки скоротили відставання до мінімуму – 15:16.

Після перерви українки на рівних грали з чемпіонками Олімпіади-2020. За сім хвилин до кінця зустрічі Україна вела 24:22, проте синьо-жовті провалили заключний відрізок гри і поступилися 25:28.

Минулого тижня Україна перемогла бронзового призера Євро-2020 Хорватію (23:22). Наступний матч у відборі синьо-жовті проведуть 2 березня проти Чехії.