Мерешко виграла п’яту медаль на Паралімпіаді в Токіо

Сьогодні українка здобула срібло на 400-метровці вільним стилем

Елизавета Мерешко, Getty Images

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко виграла п’яту медаль на Паралімпіаді-2020.

Сьогодні Мерешко завоювала «срібло» на дистанції 400 метрів вільним стилем (клас S6), поступившись 8,04 секунди китаянці Юянь Джиан, яка стала паралімпійською чемпіонкою з новим світовим рекордом (5:04,57).

На Паралімпіаді в Токіо українка також виграла два «золота» (50 метрів вільним стилем і 100 метрів брасом), «срібло» у 200-метрівці комплексом і «бронзу» в 100-метрівці вільним стилем.

Мерешко — чотириразова чемпіонка Паралімпійських ігор в Ріо, п’ятиразова чемпіонка світу і дев’ятиразова чемпіонка Європи.

Єлизавета принесла Україні 79-ту медаль на Іграх в Токіо. У загальному заліку українські спортсмени залишаються на п’ятому місці.