Бразилія U-23 з Майконом, Тете, Антоніо і Додо програла Єгипту

У старті вийшов лише Майкон

Додо, shakhtar.com

Олімпійська збірна Бразилії провела товариський матч з командою Єгипту до 23 років. За Селесао в матчі взяли участь відразу чотири гравці донецького Шахтаря.

Майкон вийшов зі старту, Маркос Антоніо з’явився в перерві, а в другому таймі на заміну вийшли Додо і Тете. Бразилія програла Єгипту з рахунком 1:2, єдиний м’яч південноамериканців на рахунку Родріго з Реала.

Раніше олімпійська збірна Бразилії в спарингу зуміла перемогти Південну Корею U-23 (3:1), гравці Шахтаря результативними діями не відрізнялися.

Олімпіада в Токіо повинна була пройти влітку 2020 року, але була перенесена на 2021 рік через пандемію коронавірусу. Церемонія відкриття запланована на 23 липня, завершаться змагання 8 серпня.