Збірна України з фехтування на шпазі виграла срібло на етапі Кубка світу у Сочі

Рейзлін став бронзовим призером у індивідуальних змаганнях

Збірна України з фехтування на шпазі виграла срібло на етапі Кубка світу у Сочі - Фехтування

Сборная Украины по фехтованию на шпаге. Фото - #BizziTeam / FIE

Збірна України з фехтування на шпазі здобула срібло на етапі Кубка світу в Сочі. Національну команду представляли Ігор Рейзлін, Роман Свічкар, Ян Сич та Микита Кошман.

На старті командного турніру синьо-жовті перемогли Азербайджан (45:22) та Швецію (45:38). У 1/4 фіналу Україна обіграла Японію (44:42).

У півфіналі українські шпажисти перемогли Венесуелу (34:19). У фіналі синьо-жовті поступилися представникам Росії (35:41).

Рейзлін також став бронзовим призером у індивідуальних змаганнях на шпазі у Сочі. Нагадаємо, що українець виграв бронзу на Олімпійських іграх-2020 у Токіо і був визнаний найкращим фехтувальником сезону.