Білодід програла у другому раунді турніру Grand Slam в Абу-Дабі

Українка важко адаптується у новій для себе вазі

Білодід програла у другому раунді турніру Grand Slam в Абу-Дабі - Бойові мистецтва

Дарья Белодед, фото - ijf.org

Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід зазнала поразки на етапі турніру серії Grand Slam в Абу-Дабі (ОАЕ).

У новій для себе ваговій категорії до 57 кг Белодєд програла у другому раунді турніру, поступившись Цай Ці з Китаю.

Також зазнав поразки Богдан Ядов (до 66 кг). У третьому турі він програв італійцеві Маттео Пірасу. Минулого року Ядов став бронзовим призером Grand Slam в Абу-Дабі.

Збірна України з дзюдо завершила чемпіонат світу-2022 у Ташкенті з однією медаллю. Єдину нагороду виборола 18-річна Єлизавета Литвиненко (до 78 кг).

Нагадаємо, що Білодід стала сьомою на чемпіонаті світу з дзюдо.