Українець Горуна завоював історичне “золото” на ЧЄ з карате

Перше золото в історії українського чоловічого карате на континентальних першостях

Станислав Горуна, World Karate Federation

Українець Станіслав Горуна, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, виграв “золото” чемпіонату Європи з карате.

У фіналі український спортсмен здолав 11-разового чемпіона Європи – азербайджанця Рафаеля Агаєва. У вирішальній сутичці Горуна переміг свого опонента з рахунком 3:1.

Українець без проблем пройшов турнірну дистанцію до фіналу, не віддавши суперникам жодного очка. У півфіналі Горуна переміг хорвата Енеса Гарібовіча (1:0).

Сьогоднішній тріумф став першим на чемпіонатах Європи як для самого Горуна, так і для українського чоловічого карате в цілому. Шість попередніх золотих медалей на Євро вигравали жінки.

Також в активі України на чемпіонаті в Хорватії є срібна медаль, яку здобула Аніта Серьогіна в жіночому розряді.