Українка Чижевська виборола бронзу на чемпіонаті Європи U-23 з дзюдо

Турнір у Сараєво відбувається з 28 по 30 жовтня

Українка Чижевська виборола бронзу на чемпіонаті Європи U-23 з дзюдо - Бойові мистецтва

Українська дзюдоїстка Анастасія Чижевська виборола бронзову медаль у категорії до 57 кілограмів на чемпіонаті Європи U-23 у боснійському Сараєво.

У бронзовому фіналі українка боролася з Карлоттою Аванзато з Італії. Анастасія під кінець основного часу зуміла перевести боротьбу в партер, після чого виконала утримання, яке принесло їй перемогу.

Під час турніру українка утриманням здолала сербку Крістіну Нісавіч, іппоном розібралася зі словенкою Аною Скрабал. У чвертьфіналі знову утриманням виграла бій з австрійкою Лізою Грабнер, а у півфіналі поступилася Гасрет Бозкурт із Туреччини.

Турніру у Сараєво відбувається з 28 по 30 жовтня. У суботу, у другий день змагань, за медалі змагатимуться десять українських спортсменів.