Українці Чоботар та Сєлємєнєва здобули бронзові медалі на ЧЄ-2024 з карате

За крок від п'єдесталу зупинилися Терлюга, Палашевська та Федоров

Українці Чоботар та Сєлємєнєва здобули бронзові медалі на ЧЄ-2024 з карате - Бойові мистецтва

Валерий Чеботарь и Элина Селеменева. Фото - facebook.com/karate.ua

Валерій Чоботар та Еліна Сєлємєнєва принесли до скарбнички збірної України дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи-2024 з карате, який проходить у хорватському Задарі.

Чоботар, який виступав у категорії до 84 кілограмів, стартував з поразки, але потім виграв усі три втішні протистояння, зокрема вирішальне – у Хасана Арслана з Туреччини. Нагадаємо, на минулому чемпіонаті світу Валерій також став бронзовим призером.

Сєлємєнєва змагалася у категорії до 68 кг. Вона поступилася у півфіналі, але потім виграла “бронзову” сутичку у Ілми Рахманович, представниці Боснії і Герцеговини.

Ще троє представників України зупинилися за крок від медалей. Анжеліка Терлюга (до 55 кг) та Юлія Палашевська (до 50 кг) поступилися у своїх півфіналах, а потім не змогли взяти гору у “малих фіналах”. Вони обидві завершили виступи на п’ятому місці, як і Ярослав Федоров, який змагався в розділі ката.

ЧЄ-2024 з карате у Задарі завершиться у неділю, 12 травня. Чоловіча збірна України протистоятиме Туреччині у боротьбі за ще одну бронзову медаль, тепер уже у командних змаганнях.