Українка Бабак виграла золото на гребному марафоні у Португалії

Людмила тріумфувала у веслуванні на каное

Українка Бабак виграла золото на гребному марафоні у Португалії - Гребля

Людмила Бабак, International Canoe Federation

Українська спортсменка Людмила Бабак перемогла на гребному марафоні у рамках чемпіонату світу-2022, що проходить у Португалії (Понте-де-Ліма).

У каное-одиначці на довгій дистанції (15,4 км) українка показала час 1:25:49.80 та випередила своїх суперниць – Жофію Кісбан з Угорщини та британку Бетані Гілл. Зазначимо, що співвітчизниця Бабак – Олена Циганкова – фінішувала четвертою.

Для Людмили Бабак це сьома перемога на чемпіонатах світу. 25-річна спортсменка також взяла участь у фінальному запливі на короткій дистанції, проте фінішувала четвертою.

Загалом Україна виборола вже дві медалі на світовій першості у Португалії. Раніше срібну медаль своїй країні в юніорській каное-одиночці принесла Анастасія Дежицька.