Збірна України здобула три медалі на ЧЄ-2024 з академічного веслування

Жіноча парна четвірка показала другий результат, а Полянський захистив титул чемпіона у параолімпійському одиночному розряді

Автор: SPORTARENA.com

Фото - World Rowing

Збірна України з академічного веслування здобула три медалі, у тому числі одну золоту, у перший день фіналів чемпіонату Європи-2024, що проходить у угорському Сегеді.

Дві нагороди наші співвітчизники здобули в академічному парагреблі. Роман Полянський захистив титул чемпіона континенту в одиночному класі PR1, а Дар’я Котик та Станіслав Самолюк показали третій результат у парних двійках (мікст).

В олімпійському академічному веслуванні срібні медалі зуміла здобути жіноча парна четвірка у складі Наталії Довгодько, Катерини Дудченко, Дарини Верхогляд та Анастасії Коженкової. Переможницею цього фіналу стала збірна Великої Британії.

Нагадаємо, раніше у квітні жіноча збірна України з академічного веслування у тому ж складі виграла етап Кубка світу в італійському Варезе.

Чемпіонат Європи-2024 з академічного веслування завершиться завтра, 28 квітня. Українські спортсмени мають шанси здобути медалі ще у трьох дисциплінах.

Наразі Україна ділить із Румунією третє-четверте місця у медальному заліку ЧЄ. П’ять медалей в активі Великої Британії, чотири – на рахунку Італії.