Українець Омельчук завоював “срібло” на Кубку світу зі спортивної стрільби у Баку

Український спортсмен посів друге місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів

Українець Омельчук завоював "срібло" на Кубку світу зі спортивної стрільби у Баку - Кульова стрільба

Олег Омельчук, issf-sports.org

Український стрілець Олег Омельчук виборов срібну медаль на Кубку світу зі спортивної стрільби в азербайджанському Баку.

Українець посів друге місце у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. Омельчук пробився у фінал із четвертим результатом, тоді як інші українські стрілки Віктор Банькін та Денис Кушніров зупинилися на стадії кваліфікації.

У фіналі Олег спершу лідирував, а потім пройшов у вирішальну сесію другим із відставанням у півтора очка. Омельчук у заключному підході був точнішим за іранця Саджада Пурхоссейні Лафмеджані, проте поступився йому в сукупності 0,4 бала.

Раніше Омельчук у складі збірної України виборов “бронзу” у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів на чемпіонаті Європи в Таллінні.

У середу, 10 травня, також заплановано жіночий фінал у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. У кваліфікації заявлені українки Олена Костевич та Юлія Коростильова.

Джерело: Суспільне Спорт