Ілля посів третє місце в індивідуальному багатоборстві

Українець Ковтун став бронзовим призером чемпіонату світу зі спортивної гімнастики - Спортивна гімнастика

Илья Ковтун, Getty Images

Українець Ілля Ковтун став бронзовим призером чемпіонату світу зі спортивної гімнастики.

18-річний Ковтун зайняв третє місце в фіналі індивідуального багатоборства, завоювавши дебютну медаль на світовій першості.

Цього року Ілля також виграв бронзову медаль в індивідуальному багатоборстві на чемпіонаті Європи.

До Ковтуна єдину медаль у багатоборстві на чемпіонатах світу для України вигравав Олег Верняєв, який став бронзовим призером в 2019 році.