Анна та Ілля Ковтун принесли Україні чотири медалі на цьому турнірі

Українка Лащевська здобула золото на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики в Осієку - Спортивна гімнастика

Анна Лащевская. Фото - Getty Images

Гімнастка Анна Лащевська додала ще одну золоту медаль у скарбничку збірної України на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики в Осієку (Хорватія).

Нашій співвітчизниці не було рівних у вправах на колоді. З оцінкою 14,00 бала Анна випередила найближчу переслідувачку Мелані де Хесус дус Сантус з Франції на 0,867 бала.

Нагадаємо, раніше Лащевська в Осієку виборола бронзу у вправах на різновисоких брусах. Крім того, Ілля Ковтун став чемпіоном у вільних вправах, а також посів друге місце на паралельних брусах.

Таким чином, збірна України на хорватському турнірі виграла дві золоті, одну срібну та одну бронзову медалі.

Наступний етап Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики в окремих видах єдиноборства пройде 17-20 квітня у столиці Катару Досі.

Джерело: НОК Украины