Українка Мотак виграла дві бронзи на ЧЄ зі спортивної гімнастики

Анастасія стала третьою в опорному стрибку і вправах на колоді

Анастасия Мотак (справа). Фото - Thomas Schreyer, European Gymnastics

Представниця України Анастасія Мотак виграла дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в турецькому Мерсіні.

Мотак з результатом 13,850 бала стала третьою в опорному стрибку. Золото виграла угорка Жофія Ковач (14,050). Румунка Лариса Іордаче (13,875) завоювала срібло.

Також Мотак виграла бронзу у вправах на колоді. Анастасія посіла третє місце з результатом 13,100 бала. Чемпіонкою Європи стала Іордаче (14,000), срібна медаль дісталася ще одній румунці Сільвіані Сфірінгу (13,800).

Вчора Мотак у складі збірної України виграла золото чемпіонату Європи в командному багатоборстві. Українки стали переможницями континентальної першості вперше в історії.

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики пройшов у Туреччині з 17 по 20 грудня. Через пандемію коронавірусу турнір пропустили багато країн-лідерів.