Український гімнаст Ковтун виграв престижний турнір у Швейцарії

Ілля тріумфував у багатоборстві

Український гімнаст Ковтун виграв престижний турнір у Швейцарії - Спортивна гімнастика

Илья Ковтун, Norman Seibert

Український гімнаст Ілля Ковтун став переможцем престижного турніру зі спортивної гімнастики у Швейцарії.

Ковтун став володарем золотої медалі у багатоборстві на турнірі “Меморіал Артура Гандера” у місті Кьяссо. Зазначимо, що багатоборство складалося із шести різних дисциплін.

Українець набрав 56,150 балів. Ковтун зайняв перші місця у вправах на коні, паралельних брусах та опорному стрибку.

Цього сезону Ковтун завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи у вправах на паралельних брусах. Також в активі українського гімнаста два золота на Кубку світового виклику-2022 в Угорщині.