Загалом важкоатлет завоював три нагороди

Українець Бурбала виграв золото на молодіжному чемпіонаті Європи з важкої атлетики - Важка атлетика

Евгений Бурбала, федерация тяжелой атлетики Украины

Українець Євген Бурбала тріумфував на молодіжному чемпіонаті Європи з тяжкої атлетики.

Бурбала став золотим призером у поштовху та бронзовим – у ривку. У двоборстві українець виграв срібну медаль. Зазначимо, що Бурбала виступав у ваговій категорії понад 109 кг.

Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи-2022 U-23 в Албанії бронзову нагороду здобула 19-річна Світлана Самуляк. Спортсменка посіла третє місце у ривку на континентальній першості.

Також у Албанії успішно виступила і Каміла Конотоп. Українка стала абсолютною чемпіонкою Європи та встановила рекорд Європи у ривку – 104 кг.