Українець Заліпський став срібним призером чемпіонату Європи з важкої атлетики

Павло успішно виступив у ваговій категорії до 61 кг

Українець Заліпський став срібним призером чемпіонату Європи з важкої атлетики - Важка атлетика

Павел Залипский, t.me/nocukraine

Українець Павло Заліпський виграв срібну медаль на чемпіонаті Європи-2024 з важкої атлетики, що проходить у Софії (Болгарія).

Павло посів друге місце у ривку з результатом 126 кг. Українець виступав у ваговій категорії до 61 кг.

Зазначимо, що Заліпський також представив Україну і в поштовху, де посів шосте місце. Від п’єдесталу пошани у двоборстві українцеві не вистачило в сумі всього 1 кг (271 кг), де Павло поступився бронзовому призеру – грузину Шоті Мішвелідзе.

Для України медаль Заліпського – перша на ЧЄ. Європейська першість у Болгарії відбувається з 12 по 20 лютого на майданчику спортивної арени “Армєєц”.

Джерело: НОК Украины