Белінська та Коляденко виграли чемпіонат Європи з боротьби

Збірна України сьогодні заволювала чотири медалі

Алла Белинская, Getty Images

Сьогодні пройшли фінали в жіночій боротьбі на чемпіонаті Європи в Польщі у вагових категоріях 53, 57, 62, 65 і 72 кг.

Алла Белінська та Ірина Коляденко виграли золоті медалі континентальної першості.

Белінська, яка виступала у ваговій категорії до 72 кг, у фіналі здолала представницю Болгарії Юліанну Янаєву — 6:3. Коляденко (до 62 кг) перемогла представницю Угорщини Маріанну Састін — 4:1.

Срібна медаль — в активі Тетяни Рижко. У фіналі до 65 кг вона програла представниці Молдови Ірині Рінгачі (0:10).

Аліна Грушина-Акобія (до 57 кг) завоювала «бронзу». У сутичці за медаль вона перемогла італійку Франческу Інделікато — 6:0.

Соломія Винник залишилася без медалі. У сутичці за бронзові нагороди українка поступилася німкені Анніці Вендль.

Завтра пройдуть фінали у греко-римській боротьбі. На бронзові медалі з українців продовжують претендувати Олександр Грушин, Дмитро Пишков, Жан Беленюк і Олександр Чернецький.