Ріжко завоювала перше золото України на Кубку світу з боротьби

В командному заліку збірна України з жіночої боротьби посіла друге місце

Татьяна Рижко, unitedworldwrestling.org

Українка Тетяна Ріжко виграла золоту медаль на Кубку світу з боротьби у ваговій категорії до 65 кілограмів.

У фінальній сутичці Рижко перемогла Ірину Рингач з Молдови — 14:4. На шляху до фіналу українка перемагала росіянку Марію Кузнєцову у чвертьфіналі (8:4) і Мімі Ніколову Христову з Болгарії в півфіналі (13:8).

Ріжко принесла Україні першу золоту медаль на Кубку світу в Белграді. У жіночій боротьбі українські спортсменки також здобули одне срібло та чотири бронзові медалі.

У командному заліку жіноча збірна України посіла друге місце, поступившись 40 балами Росії і випередивши на два очки Туреччину.