Україна виграла медальний залік юніорського чемпіонату Європи з боротьби

Наші борці вибороли у Римі 16 медалей

Україна виграла медальний залік юніорського чемпіонату Європи з боротьби - Боротьба

United World Wrestling

Збірна України виграла медальний залік юніорського чемпіонату Європи з боротьби серед спортсменів до 20 років.

Синьо-жовті завоювали в Римі 16 медалей: шість золотих, дві срібні та вісім бронзових. Найкращі результати показала жіноча збірна, яка має на рахунку вісім медалей і одразу чотири перемоги. Титули чемпіонок Європи вибороли Олександра Хоменець, Юлія Лесковець, Марина Скобельська та Ірина Заблоцька.

У чоловічій вільній боротьбі українці здобули п’ять нагород, а у греко-римській – три. Єдиним українським чемпіоном з вільної боротьби на цьому турнірі став Микита Зубаль. У греко-римській золото приніс Михайло Вишнивецький.

Доросла збірна України з жіночої боротьби виграла чемпіонат Європи-2022 у Будапешті у загальному заліку. Українські спортсменки виграли п’ять медалей, серед яких дві золоті, одна срібна та дві бронзові.