Українка Хоменець здобула срібло чемпіонату Європи з боротьби, Белінська – бронзу

Першість у Будапешті завершиться 3 квітня

Українка Хоменець здобула срібло чемпіонату Європи з боротьби, Белінська - бронзу - Боротьба

Александр Хоменец. Фото - UWW

Сьогодні, 31 березня, жіноча збірна України з боротьби виграла дві медалі на чемпіонаті Європи у Будапешті.

Олександра Хоменець стала срібною призеркою у ваговій категорії до 55 кг. У фінальній сутичці 19-річна українка програла представниці Румунії Андреї Беатріс Ані – 5:7.

Алла Белінська виборола бронзу у ваговій категорії до 68 кг. У сутичці за бронзу українка перемогла Аделу Ганжлічкову із Чехії – 5:2.

Завтра, 1 квітня, у золотих фіналах чемпіонату Європи виступатимуть Тетяна Ріжко (до 65 кг) та Аліна Грушина-Акобія (до 57 кг). Лілія Маланчук (до 53 кг) та Ілона Прокопевнюк (до 62 кг) боротимуться за бронзу.

Нагадаємо, що чоловіча збірна України з вільної боротьби відмовилася залишати країну заради чемпіонату Європи. Спортсмени залишилися в Україні, щоби захищати країну від російських окупантів.