Українці Новіков і Кучмій здобули бронзу на Кубку світу з греко-римської боротьби в Сербії

Вони виступають в категоріях до 87 і 130 кілограм відповідно

Семен Новиков

Українські борці Семен Новіков і Микола Кучмій зійшли на п’єдестал на індивідуальному Кубку світу з греко-римської боротьби в Сербії.

Новіков виступає у ваговій категорії до 87 кілограм. У сутичці за бронзову медаль Семен переміг Хоссейна Ахмада Нурі з Ірану – 12: 4.

Кучмій – представник категорії до 130 кілограм. У боротьбі за третє місце Микола впорався з вірменином Давидом Овасапяном – 4: 2.

Відзначимо, що чемпіоном в категорії до 87 кілограм став білорус Кирило Маскевіч, а у ваговому дивізіоні Новікова золото дісталося Сергію Семенову з Росії.