Плавець Кріпак виграв заплив на 100 метрів вільним стилем на Паралімпіаді і приніс Україні п’яте золото

Друга медаль Крипака на Іграх в Токіо

Максим Крипак, Getty Images

Україна здобула другу поспіль золоту медаль у плаванні на Паралімпіаді. Після тріумфу Євгена Богодайко першим в запливі на 100 метрів вільним стилем (клас S10) прийшов Максим Кріпак.

26-річний плавець показав результат 50,64 секунди – це новий паралімпійський рекорд. Срібну медаль виграв Ровен Крозерс з Австралії (51,37), бронза в італійця Стефано Раймонд (51,45).

Це вже друга медаль для Кріпака на Паралімпіаді-2020. Раніше він став срібним призером запливу на 50 метрів вільним стилем у класі S10 разом з Олексієм Вірченком.

Останні успіхи українських плавців дозволили Україні піднятися на восьме місце загального медального заліку Паралімпійських ігор в Токіо.