Український дзюдоїст Магомедов завоював бронзу Паралімпіади, перемігши росіянина

Чергова медаль українських спортсменів

Руфат Магомедов, Getty Images

На Паралімпійських іграх-2020 на Токіо бронзову медаль для України в дзюдо приніс Руфат Магомедов. Він виступав в категорії до 73 кілограм.

У сутичці за бронзу Магомедов переміг росіянина Василя Кутуєва, який представляє Паралімпійський комітет Росії.

Боротьба за бронзу вийшла напруженою, однак завдяки вазарі переможцем з неї все ж вийшов українець.

Україна завдяки сьогоднішнім успіхам піднялася на п’яте місце медального заліку Паралімпіади. Лідирує Китай.