Український стронгмен Новіков завоював титул найсильнішої людини Європи

Олексій став першим за підсумками п'яти вправ

Український стронгмен Новіков завоював титул найсильнішої людини Європи - Інші види спорту

Алексей Новиков. Фото - facebook.com/strongman.org.ua

Український стронгмен Олексій Новіков завоював титул найсильнішої людини Європи на турнірі у Лідсі. За підсумками п’яти вправ українець набрав 52 очки.

Друге місце зайняв шотландець Люк Столтман (48 очок). На третьому місці розташувався Костянтин Джанашія із Грузії – 38,5 очка.

Ще один представник України Павло Кордіяка набрав 37 очок та посів четверте підсумкове місце.

На початку березня Новіков посів друге місце на відомому турнірі Arnold Strongman Classic. Весь свій гонорар він передав на потреби української армії.

У 2020 році Новіков отримав звання найсильнішої людини на планеті, вигравши змагання у Брейдентоні. Минулого року українець переміг на турнірі World’s Ultimate Strongman.