Чергова нагорода для України

Українець Азаров виграв золото на юніорському чемпіонаті світу зі стрибків у воду - Стрибки у воду

Кирилл Азаров, Ukrainian Diving Federation

Український спортсмен Кирило Азаров переміг на юніорському чемпіонаті світу-2022 зі стрибків у воду, що проходить у канадському Монреалі.

Азаров тріумфував у стрибках у воду з метрового трампліну серед чоловіків у категорії В (14-16 років). Українець показав результат у 431,9 балів.

Друге місце у підсумковому списку посів колумбієць Мігель Естебан Товар. Бронзу виборов представник США Айвор Браун.

Зазначимо, що для 14-річного Азарова світова першість у Канаді – дебютний чемпіонат світу у професійній кар’єрі.

Це друга нагорода для України на ЧС-2022. Раніше золоту нагороду своїй країні приніс Кірілл Болюх у стрибках у воду із триметрового трампліну.