Дует українок Федіної і Савчук виграв друге срібло в синхронному плаванні на чемпіонаті Європи

Восьма нагорода збірної на змаганнях в Будапешті

Марта Федина и Анастасия Савчук, Getty Images

Марта Федина та Анастасія Савчук в дуеті виграли другу срібну медаль в синхронному плаванні для збірної України.

Після вчорашнього другого місця українок в дуеті технічної програми сьогодні Федина та Савчук відзначилися в довільній програмі, за яку вони отримали 94,3333 бала.

Перше місце зайняли росіянки Світлана Колесніченко і Світлана Ромашина. Бронза – у сестер Александрі з Австрії.

Всього Україна має вісім медалей чемпіонату Європи з водних видів спорту: шість з них здобуті в синхронному плаванні і дві – в стрибках в воду.

Чемпіонат Європи проходить в Будапешті 10-23 травня. У минулому році змагання не змогли провести через пандемію COVID-19.