Дует українок Федіної та Савчук виграв срібло в синхронному плаванні на чемпіонаті Європи

П'ята медаль України на континентальній першості

Марта Федина и Анастасия Савчук, Getty Images

Дует українок Марти Федіної та Анастасії Савчук виграв срібло в синхронному плаванні на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті.

За свій виступ в дуеті технічної програми Федіна та Савчук отримали 92,6862 бала, що на 2,9843 менше, ніж у золотих медалісток – росіянок Світлани Колесніченко та Світлани Ромашиної. Третє місце – у сестер Александрі з Австрії.

Таким чином, Україна виграла четверту медаль в синхронному плаванні на чемпіонаті Європи. Раніше Федіна взяла «золото» в сольній технічній програмі і «срібло» – у довільній.

Ще одну срібну медаль Федина та Савчук виграли в командній технічній програмі.

Також Україна має золоту медаль у синхронних стрибках з 10-метрової вишки, яку збірній приніс спільний виступ Ксенії Байло і Олексія Середи.

Чемпіонат Європи в Будапешті проходить 10-23 травня. У минулому році змагання не зуміли провести через пандемію COVID-19.