Призерка Олімпіади в Токіо по артистичному плаванню Шинкаренко завершила кар’єру

22-річна спортсменка також ставала чемпіонкою світу і Європи

Призерка Олімпіади в Токіо по артистичному плаванню Шинкаренко завершила кар'єру - Водні види спорту

Алина Шинкаренко (третья справа), Getty Images

Бронзова призерка Олімпіади в Токіо по артистичному плаванню Аліна Шинкаренко завершила спортивну кар’єру.

“Я закінчила свою професійну спортивну кар’єру на прекрасній ноті – олімпійська медаль. Чому так рано? А чого тягнути? Комплект медалей з чемпіонатів світу та Європи є. Олімпійська медаль – мрія з дитинства, яка здійснилася. Рано чи пізно це доведеться зробити і йти далі, створювати сім’ю, дітей”, – написала Шинкаренко в своєму Instagram.

22-річна Шинкаренко виграла бронзу Олімпіади в командних змаганнях. Ігри в Токіо стали для Аліни дебютними в кар’єрі.

Цього року Шинкаренко також виграла три золота та одне срібло на чемпіонаті Європи. У 2019 Аліна стала чемпіонкою світу в хайлайті.