Україна виграла три золоті медалі в перший день ЧС з паралімпійського плавання

Змагання проходять в Лондоні до 15 вересня.

Україна виграла три золоті медалі в перший день ЧС з паралімпійського плавання - Плавання

Елизавета Мерешко (слева), Getty Images

Україна відзначилася трьома золотими медалями в перший день чемпіонату світу з паралімпійського плавання.

Єлизавета Мерешко виграла золото на дистанції 100 метрів брасом у категорії SB5. Найближчу суперницю вірний Шотт українка обійшла на 1,79 секунди.

У категорії S11 на дистанції 50 метрів вільним стилем кращий фінальний результат показала Марина Піддубна – 30,34 секунди.

У свою чергу, Ярослав Денисенко в категорії S12 протоку 100 метрів на спині за 59,40 секунди, випередивши азербайджанського переслідувача Рамана Салея на 1,60 секунди.

Крім золотих нагород, українська збірна відзначилася 4 срібними: Кирило Гаращенко та Анна Стеценко – на дистанції 400 метрів вільним стилем (S13), Євген Богодайко – на 50 метрах батерфляєм (S7). Ще одне срібло взяла Мерешко на дистанції 400 метрів вільним стилем (S6).

Чемпіонат світу з плавання серед людей з обмеженими можливостями в Лондоні триватиме до 15 вересня.