У Мельбурні у нашої збірної поки що один вихід у фінал

Українець Бухов не зумів пробитися у фінал на 50 м вільним стилем на ЧС-2022 на короткій воді - Плавання

Владислав Бухов, Getty Images

Українець Владислав Бухов не зумів пробитися у фінал на дистанції 50 м вільним стилем на чемпіонаті світу з плавання на короткій воді (25 м) у Мельбурні.

У кваліфікації український плавець показав 21.13 та зумів відібратися до півфіналу. У півфінальному запливі Бухов фінішував сьомим, показавши загальний 14-й час – 21:29. Для влучення в топ-8 Бухову забракло 0.32 секунди.

Бухов був учасником української естафетної четвірки, яка у Мельбурні пробилася у фінал естафети 4х50 м вільним стилем та посіла там сьоме місце.

Нагадаємо, у Мельбурні Андрій Говоров уперше в кар’єрі не подолав кваліфікацію на 50 м батерфляєм на чемпіонаті світу з плавання на короткій воді.