Епіцентр-Подоляни обіграли Марібор у першому матчі 1/32 фіналу Кубка Виклику

Матч-відповідь відбудеться 19 жовтня

Епіцентр-Подоляни обіграли Марібор у першому матчі 1/32 фіналу Кубка Виклику - Волейбол

Эпицентр-Подоляны. Фото - facebook.com/epicentrpodolyany

Епіцентр-Подоляни перемогли словенський Марібор у першому матчі 1/32 фіналу Кубка Виклику. Поєдинок пройшов у польському Блоне.

У першому сеті українська команда не залишила супернику шансів – 25:12. Друга та третя партія також залишилися за Епіцентром-Подоляни – 25:16 і 25:18 відповідно

Матч-відповідь відбудеться 19 жовтня в Словенії. Переможець протистояння зіграє з іспанською Мелільєю у 1/16 фіналу.

Минулого сезону Епіцентр-Подоляни дійшли до 1/8 фіналу Кубка Виклику, де поступилися Панатінаїкосу (1:3, 2:3).

Нагадаємо, що Епіцентр-Подоляни було визнано чемпіоном України-2021/22. Національна першість не була дограна через повномасштабне російське вторгнення в Україну.

• Волейбол. Чоловіки. Кубок Виклику. 1/32 фіналу. Перший матч

Епіцентр-Подоляни (Україна) – Меркур Марібор (Словенія) 3:0 (25:12, 25:16, 25:18)