Італія перемогла Сербію у фіналі жіночого чемпіонату Європи з волейболу

У матчі за третє місце сильнішою виявилася Туреччина

Фото - eurovolley.cev.eu

Жіноча збірна Італії з волейболу виграла чемпіонат Європи-2021. У фіналі італійські волейболістки перемогли Сербію.

Перший сет залишився за представницями Сербії. У другій партії Італія поступалася 20:22 але зуміла переломити хід зустрічі і здобути перемогу 25:22.

У третьому сеті також сильніше була Італія. У четвертій партії італійки не залишили шансів суперницям (25:11) і добули підсумкову перемогу.

Італія виграла жіночий чемпіонат Європи в третій раз в історії. Сербія ж не змогла захистити чемпіонський титул і виграти континентальну першість в третій раз поспіль.

У матчі за третє місце Туреччина впевнено перемогла Нідерланди – 25:20, 25:19, 25:23.

Жіноча збірна України припинила виступ на чемпіонаті Європи-2021 на стадії 1/8 фіналу, поступившись Польщі (25:21, 21:25, на 22:25 17:25).