Представники України виграли два золота та срібло на чемпіонаті Європи U-18 з пляжного волейболу

Феєричний виступ українців у Туреччині

Фото - cev.eu

Українки Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко виграли золото чемпіонату Європи U-18 з пляжного волейболу. Континентальна першість проходила в турецькому Ізмірі.

У фіналі Хміль і Лазаренко обіграли інших представниць України – Анну Чечельницьку і Дарину Романюк (21:18, 21:19). Третє місце зайняли волейболістки зі Швейцарії.

Також золото чемпіонату Європи U-18 виграли і представники чоловічої збірної України – Євген Бойко і Владислав Омельчук.

У фінальному матчі турніру Бойко і Омельчук перемогли Крістіансена Фокеротса і Карліса Абелітіса з Латвії. Рахунок поєдинку – 2:0 (21:12, 21:13). Бронза у представників Росії.