Симона Байлс - третя

16-річна китаянка Гуань Ченьчень виграла золото Олімпіади у спортивній гімнастиці на колоді - Олімпіада-2020

Гуань Чэньчэнь, Getty Images

Китаянка Гуань Ченьчень стала олімпійською чемпіонкою в спортивній гімнастиці на колоді.

За свій виступ 16-річна Ченьчень напів 14,633 бала.

Друге місце – у китаянки Танг Ксіджін, «бронза» – у семикратної олімпійської медалістки Симони Байлс.

Збірна Китаю, таким чином, виграла третю золоту медаль у спортивній гімнастиці, до яких додала три срібних і одну бронзову.

«Золото» Гуань Ченьчень стало для Китаю 32-м на поточній Олімпіаді. У загальному медальному заліку китайська збірна випереджає найближчого переслідувача, команду США, на десять золотих медалей.