Американка Лі стала олімпійською чемпіонкою в жіночому багатоборстві

Раніше вона виграла срібло в командних змаганнях

Американка Лі стала олімпійською чемпіонкою в жіночому багатоборстві - Олімпіада-2020

Суниса Ли, Getty Images

Американка Суніса Лі стала олімпійською чемпіонкою в спортивній гімнастиці в особистому багатоборстві.

18-річна Лі посіла перше місце з результатом у 57,433 бала. Срібло виграла Ребека Андраде з Бразилії, бронзу — Ангєліна Мєльнікова з ОКР.

У вівторок Лі в складі збірної США завоювала срібну медаль в командному багатоборстві. Золото командних змагань здобула збірна ОКР.

У чоловічому індивідуальному багатоборстві олімпійським чемпіоном став японець Даїкі Хасімото. Українці Ілля Ковтун і Петро Пахнюк посіли 11-те і 19-те місця відповідно.