Черкасова вийшла до півфіналу Олімпійського турніру з вільної боротьби

Попереду на неї чекає сутичка з американкою Менсою

Черкасова вийшла до півфіналу Олімпійського турніру з вільної боротьби - Олімпіада-2020

Алла Черкасова, Getty Images

Українська спортсменка Алла Черкасова пробилася до півфіналу Олімпіади у вільній боротьбі в категорії до 68 кілограм.

32-річна спортсменка в 1/8 фіналу перемогла Агнешку Вещек із Польщі з рахунком 11:0, а в чвертьфіналі впоралася з Анною Кармен Шелл із Німеччини – 6:0.

За право виходу в фінал Алла Черкасова буде боротися проти Таміри Сток Менси із США. Початок півфінальної сутички заплановано на 12:15.

Вчора два поєдинки поспіль виграв також український борець Ленур Теміров, який все ж поступився в 1/2 фіналу і сьогодні буде битися за бронзову медаль Олімпіади проти Сайліка Валіхана із Китаю. Початок – о 13:30.