У фіналі вони перемогли Бенчич і Голубич

Чешки Крейчикова і Синякова стали переможницями парного тенісного турніру на Олімпіаді - Олімпіада-2020

Катерина Синякова и Барбора Крейчикова. Фото - Getty Images

Чеські тенісистки Барбора Крейчикова і Катерина Синякова виграли золоті медалі в парному розряді Олімпійського турніру з тенісу.

У фіналі Крейчикова і Синякова перемогли представниць Швейцарії – Белінду Бенчич і Вікторію Голубич. Поєдинок тривав майже півтори години.

За весь матч чешки реалізували п’ять брейкпоінтів з 11, а також зробили дев’ять ейсів і допустили шість подвійних помилок.

Бронзові медалі в жіночому парному розряді виграли бразилійки Лаура Пігоссі і Луїза Стефані, що обіграли в матчі за третє місце росіянок Вероніку Кудерметову і Олену Весніну.

Олімпійською чемпіонкою в одиночному розряді стала Бенчич, яка перемогла у фіналі Маркету Вондроушову. Бронзу завоювала українка Еліна Світоліна.

• Олімпіада. Теніс. Жінки. Парний розряд. Фінал

Барбора Крейчикова / Катерина Синякова (Чехія, 1) – Белінда Бенчич / Вікторія Голубич (Швейцарія) 2:0 (7:5, 6:1)