Джалолов із Узбекистану виграв золото Олімпіади з боксу в категорії понад 91 кг

У фіналі переміг американця Торреза

Джалолов із Узбекистану виграв золото Олімпіади з боксу в категорії понад 91 кг - Олімпіада-2020

Баходир Джалолов, Getty Images

Олімпійський турнір з боксу підійшов до завершення. Останній комплект нагород в Токіо був розіграний у ваговій категорії понад 91 кілограм, а золото здобув боксер із Узбекистану Баходір Джалолов.

27-річний узбекистанець у фінальному поєдинку без особливих проблем впорався з американцем Річардом Торрезом молодшим – 5:0.

Бронзові медалі в категорії понад 91 кг виграли Камшибек Кункабаєв із Казахстану і Фрейзер Кларк із Великобританії. У півфіналах вони поступилися Торрезу і Джалолову відповідно.

В даній вазі виступав також український боксер Цотне Рогава, проте він поступився вже в першому бою проти майбутнього бронзового призера Кларка.

Єдину медаль для України в боксі на Олімпіаді в Токіо приніс Олександр Хижняк. У категорії до 75 кг він виграв срібло.