Український дует буде боротися за нагороди Ігор у Токіо

Федина та Савчук з третім результатом вийшли у фінал Олімпіади в артистичному плаванні - Олімпіада-2020

Марта Федина и Анастасия Савчук, Getty Images

За сумою довільної і технічної програм українки Марта Федина та Анастасія Савчук вийшли у фінальну частину Олімпійського турніру по артистичному плавання.

Сьогодні Федина та Савчук посіли третє місце в технічній програмі, набравши 93,8620 бала. На першій позиції представниці ОКР (97,1079), а на другий – Китаю (95,5499).

Вчора українки також посіли третє місце в довільній програмі. Сумарно Федина та Савчук набрали 188,7953 бали і посіли підсумкову третю позицію. У фінал вийшли 12 дуетів, які отримали найкращі оцінки за сумою двох програм.

Відзначимо, що бали за технічну програму будуть враховуватися в фіналі, який відбудеться в середу, 4 серпня.

Навесні Федина та Савчук виграли срібло чемпіонату Європи в довільній і технічній програмах.