Суперником українця в 1/2 фіналу стане італієць Буза

Горуна вийшов в півфінал олімпійського турніру з карате, гарантувавши собі медаль - Олімпіада-2020

Станислав Горуна (слева), Getty Images

Станіслав Горуна вийшов у півфінал олімпійського турніру з карате у ваговій категорії до 75 кг.

У груповому раунді українець здобув перемоги над японцем Кеном Нісімурою (2:1), американцем Томасом Скоттом (2:1), після чого не зміг перемогти угорця Габора Харспатакі (0:0).

У заключному поєдинку Станіслав програв єгиптянинові Абдаллі Абделазізу (1:4) і посів друге місце в своїй групі.

32-річний Горуна гарантував собі як мінімум бронзову медаль Олімпіади в Токіо. У півфіналі його суперником стане Луїджі Буза з Італії.

Вчора срібну медаль з карате виграла Анжеліка Терлюга, яка поступилася у фіналі Івет Горановій з Болгарії (1:5).