Гякова стала Олімпійською чемпіонкою з дзюдо в категорії до 57 кг

У фіналі перемогла завдяки дискваліфікації суперниці

Нора Гьякова (слева), Getty Images

Нора Гякова з Косово стала Олімпійською чемпіонкою з дзюдо у ваговій категорії до 57 кг.

Гякова здобула перемогу у фінальній сутичці завдяки дискваліфікації француженки Сари-Леоні Сізік.

28-річна Гякова стала олімпійською чемпіонкою вперше в кар’єрі. У 2018 році косоварка вигравала чемпіонат Європи.

Бронзові медалі в категорії до 57 кг завоювали Цукаса Йосіда з Японії і Джессіка Клімкейт з Канади. У сутичках за медаль вони перемогли грузинку Етері Ліпертеліані і словенку Кайю Кайзер.

У суботу інша представниця Косово, Дістрія Краснікі, стала Олімпійською чемпіонкою у вазі до 48 кг. Бронзу в тій категорії виборола українка Дар’я Білодід.